Czasopisma niskonakładowe

Czasopisma niskonakładowe - druk wysokiej jakości

Jeśli prowadzisz firmę i postanawiasz, że dobrą decyzją będzie uruchomienie kwartalnika, który stanie się źródłem informacji dla pracowników i reklamą działalności na zewnątrz, to potrzebna będzie drukarnia, która ma do zaoferowania profesjonalny druk czasopism w niskim nakładzie. W naszej drukarni stosujemy efektywne rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie pożądanej przez Klientów jakości przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen. Użycie techniki druku offsetowego w połączeniu z profesjonalną obsługą introligatorską dają efekt porównywalny, jeśli nie przewyższający, spotykane w obiegu wydawnictwa tego rodzaju.

Profesjonalny druk czasopism niskonakładowych

Jeśli potrzebujesz fachowej usługi, to nasza drukarnia sprosta zadaniu, bo czasopisma niskonakładowe i rozwiązania związane z ich wydrukiem nie są nam obce. Niezależnie od tego czy jest to:
• prasa firmowa – biuletyny zewnętrzne i wewnętrzne
• prasa lokalna – o mniejszym zasięgu niż wojewódzka
• prasa branżowa – pisma hobbystyczne, pisma specjalistyczne
Przez lata działalności mieliśmy styczność z wieloma projektami z powyższych zakresów, w związku z czym jesteśmy w stanie dostarczyć oczekiwany efekt.

Czasopisma niskonakładowe - druk offsetowy

Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu możemy zagwarantować naszym Klientom wysoką i powtarzalną jakość wydruków. Stosujemy technikę druku offsetowego, który jest szczególnie wydajny, a dzięki certyfikowanym cyfrowym proofom gwarantuje zachowanie jakości w całym nakładzie. Offset gwarantuje świetną jakość wydruków, dużą czytelność i szczegółowość. Należy przy tym zaznaczyć, że jeśli chodzi o czasopisma nakładowe, druk offsetowy nie jest używany, żeby otrzymać 5, 10 czy 50 wydruków. Niski nakład w tym przypadku to 1000 czy 2000 egzemplarzy. Zwykle druk niskonakładowy dotyczy biuletynów i rozmaitych gazetek firmowych, jednak mogą to również być okazjonalne katalogi związane z promocją jakiegoś wydarzenia, festiwalu czy konferencji będącej istotnym wydarzeniem.

Druk czasopism niskonakładowych

Czasopisma niskonakładowe to wydawnictwa, które zwykle nie przekraczają 80-100 stron objętości. Stosowany papier ma gramaturę ok. 100g, przy czym okładka, która ma za zadanie chronić zawartość, ma zwykle gramaturę wynoszącą 200 lub 250g i jest dodatkowo foliowana. W ramach towarzyszącej usługi introligatorskiej oprawiamy czasopisma. Zazwyczaj stosujemy miękką, klejoną oprawę, choć zdarzają się wydawnictwa z oprawą zeszytową, szytą drutem. Efekt jest bardzo jakościowy i jeśli różni się od innych, spotykanych na rynku czasopism, to tylko na plus. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy właściwe rozwiązanie. Jeśli prowadzisz wewnętrzne firmowe wydawnictwo albo małą oficynę branżową czy choćby pismo literackie, to prawdopodobnie potrzebujesz dobrej drukarni, która wykona zlecenie terminowo, w wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Oferujemy profesjonalny druk czasopism niskonakładowych, który spełni Twoje oczekiwania.