Druk etykiet

Druk etykiet na słoik, na wino, na butelki czy do innego użytku

Etykieta… wydawać by się mogło, że nic prostszego. Ot, kawałek papieru informujący o zawartości danego pojemnika. Jednak, jak często w takich przypadkach było, proste rozwiązanie jest najlepsze i najbardziej skuteczne. Jeśli coś przekonuje nas do kupna produktu spożywczego, to bardzo często jest to właśnie etykieta. To na niej widoczny jest sugerowany sposób podania sera, wędliny czy innego wyrobu, to na niej umieszczony jest skład i informacje o produkcji. Etykieta jest również nośnikiem zgodnym z identyfikacją wizualną danego przedsiębiorstwa produkcyjnego, dzięki czemu potencjalny Klient łatwo może zidentyfikować pożądany produkt na półce. Kursor ma w swojej ofercie również druk etykiet i Wrocław, jak również inne miasta w Polsce, mogą liczyć na nasze usługi.

Druk etykiet samoprzylepnych na rolce

Kiedy do oklejenia etykietami mamy dużo przedmiotów, to wypadałoby, żeby były samoprzylepne i dosyć łatwo dostępne. Dlatego mogą być drukowane na rolce, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca i łatwo można naklejać etykiety na kolejne partie. Wycena takiej realizacji zależna jest oczywiście od nakładu, jednak oferujemy bardzo dobrą cenę za wydruki i koszt całego przedsięwzięcia jest wart efektów. Za pomocą druku cyfrowego jesteśmy w stanie uzyskać wysokiej jakości etykiety w wielu rozmiarach i z myślą o różnych branżach. Całość zamówienia można zrealizować online, a na efekty czekać pod wskazanym adresem – w okolicy Wrocławia obsługujemy dowóz na własną rękę, natomiast do całej Polski wysyłamy realizacje kurierem. Zamówienie i wycena są niezwykle proste, a czas samej realizacji to nasza mocna strona.

Etykiety sztancowane, czyli popularne ``zawieszki``

Charakterystyczne tekturowe zawieszki, które przymocowane sznurkiem jutowym bądź w inny sposób informują o zawartości np. opakowania ze słodkościami to również etykiety. I tu istotna jest technika ich wyrabiania, bowiem ważny jest w nich walor estetyczny. Tradycyjna metoda sztancowania etykiet ma zasadniczą wadę – na brzegach takich etykiet zostają tzw. mostki, czyli papierowe frędzle. Etykiety na słoiki czy wino powinny być pozbawione tej niedogodności. Dlatego stosuje się wycinanie bezmostkowe na przepycharce. Stosuje się je zazwyczaj przy dużych nakładach, bo wykrojnik jest pewnym wydatkiem. Posiadajmy jednak wzory, które mogą obniżyć koszty wykonania etykiet tą techniką.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i sprzedajesz własne wyroby, etykiety będą ważną częścią przedstawienia produktów

W obecnej sytuacji rośnie sektor e-commerce. Zdajemy sobie z tego sprawę, w końcu czytają Państwo informacje na stronie internetowej. Etykiety mogą wyglądać rozmaicie i oznaczać różnego rodzaju produkty. Od świec zapachowych przez wina, słoki z konfiturą aż po zestawy promocyjne czy różnego rodzaju słodycze. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chce się osiągnąć. Jako Kursor możemy zagwarantować profesjonalną realizację i najwyższą jakość wydruków, jak również poradę w kwestiach merytorycznych i projektowych.