Druk katalogów klejonych

Druk katalogów klejonych

Jeśli potrzebny jest wysokiej jakości katalog klejony, drukarnia Kursor wychodzi tej potrzebie naprzeciw! Oferujemy tanie katalogi klejone drukowane techniką cyfrową bądź offsetową. Wysoką jakość druku cyfrowego zapewnia Konica Minolta AccurioPress C6100, maszyna z ostatniej serii umożliwiająca drukowanie także w większym formacie. Jeśli jednak planujesz większy nakład, to druk offsetowy zdecydowanie będzie bardziej korzystnym wyborem.

Sprawdzona drukarnia - katalogi klejone - Wrocław może nam zaufać

Dzięki dużemu doświadczeniu zapewniamy zadowolenie z efektów naszej pracy. Dostępne są rozmaite rozmiary katalogów, od B5 po A6. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i możemy doradzić nie tylko w kwestii doboru papieru, ale również rozmiaru katalogu, a nawet pomóc przy nadaniu ostatecznego kształtu proponowanemu projektowi, bądź przedstawić nowy. Może potrzebujesz katalogu okolicznościowego? Albo interesuje Cię katalog z ofertą Twojej firmy? A może coś bardziej niestandardowego – katalog będący fotorelacją z Twoich wakacji? A może upamiętniający jakieś ważne wydarzenie z życia? Co tylko wymyślisz – my przełożymy na papier.

Wysokiej jakości druk - katalogi klejone - Wrocław się na nas poznał

Tysiące realizacji sprawia, że specjaliści z Drukarni Kursor wiedzą, jak sprostać wymaganiom Klientów. Jesteśmy dumni, że dzięki stałej jakości i profesjonalnym usługom nasza drukarnia stała się godnym zaufania partnerem dla wielu firm i osób prywatnych. Niezależnie od tego, jakie katalog ma mieć przeznaczenie, my zadbamy o to, by był najwyższej jakości. Przez lata działalności spotkaliśmy się z wieloma projektami, więc wiemy, o czym rozmawiamy, kiedy przychodzi do ustalania szczegółów.