Druk katalogów szytych

Druk katalogów szytych - blok szyty nićmi

Każda z usług, która znajduje się w naszej bogatej ofercie, jest wykonywana z dbałością o najwyższą jakość. Druk katalogów szytych także stoi na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o proces wykonania, czyli druk, katalog szyty jest drukowany przy pomocy techniki cyfrowej, która gwarantuje wysoką i powtarzalną jakość każdej ze stron każdego egzemplarza. Istnieje również możliwość druku offsetowego. Oferujemy profesjonalne i tanie katalogi szyte realizowane w oparciu o projekt Klienta bądź przygotowany od podstaw.

Potrzebny katalog szyty? Drukarnia Kursor jest do Państwa usług!

Jeśli chodzi o wymiary katalogu, dostosujemy się do oczekiwań, jesteśmy w stanie wydrukować i standardowy katalog b5, jak i A5, A4 czy A6. Z zastrzeżeniem, że jest to technika, która sprawdza się najlepiej przy broszurach do 64 stron objętości środka. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by każdy Klient otrzymał katalog zgodny ze swoim wyobrażeniem i założonym projektem. Może potrzebujesz katalogu okolicznościowego? Albo interesuje Cię katalog z ofertą Twojej firmy? A może coś bardziej niestandardowego – katalog będący fotorelacją z Twoich wakacji? A może upamiętniający jakieś ważne wydarzenie z życia? Co tylko wymyślisz – my przełożymy na papier.

Dobra drukarnia - katalogi szyte - Wrocław może na nas polegać

Katalogi rozmaitego rodzaju drukujemy od wielu lat. Wiemy, z czym mamy do czynienia, kiedy widzimy nowy projekt i jesteśmy w stanie dostosować nasze możliwości do oczekiwań Klientów. Jeśli chodzi o wysokiej jakości katalogi szyte, druk cyfrowy bądź offsetowy dostępny w naszej drukarni w pełni spełnia wszelkie wymogi i gwarantuje wysoką jakość. Szycie odbywa się w naszej pracowni introligatorskiej, która została stworzona m. in. właśnie do takich celów.

Jakościowy druk - katalogi szyte - Wrocław nam zaufał

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjaliści z Drukarni Kursor wiedzą, jak sprostać wymaganiom Klientów. Jesteśmy dumni, że dzięki temu nasza drukarnia stała się godnym zaufania partnerem dla wielu firm i osób prywatnych. Dołącz do grona naszych zaufanych Klientów i zapewnij sobie wysokiej klasy katalogi szyte.