Druk plakatów Wrocław

Profesjonalny druk plakatów we Wrocławiu

Gdzie nie pójdziemy, tam wiszą plakaty. Jesteśmy otoczeni tą formą reklamy od dziesiątek lat, a wszystko dlatego, że jest prosta, szybka w produkcji, a miejsca przeznaczone do jej ekspozycji nieprzypadkowo są często na drodze naszego wzroku. Ich format jest na tyle czytelny, że przy dobrym projekcie graficznym potrzebne informacje odczytamy nawet z pewnej odległości. Zdajemy sobie z tego sprawę, a ponieważ rozmaitych plakatów wydrukowaliśmy już tysiące, to w razie potrzeby jesteśmy w stanie doradzić przy Twoim projekcie tak, byś był całkowicie zadowolony ze swojego pomysłu!

Wydruk plakatów wysokiej jakości

Dzięki technice druku cyfrowego za pomocą nowoczesnych maszyn jesteśmy w stanie dostarczyć rozmaite nakłady plakatów wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mniejszej ilości na określoną okazję, czy chcesz uruchomić szeroką kampanię reklamową. A może chcesz zrobić komuś niestandardowy prezent albo ozdobić pomieszczenia w domu czy w biurze? Gwarantujemy powtarzalną jakość przy każdym zleceniu.

Wybierz, jaki chcesz plakat! A3, A1, B1, plakaty wielkoformatowe?

Oferujemy wszystkie standardowe formaty (A3, A2, A1, A0 oraz B0, B1, B2, B3), ale w razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować również większe wydruki, takie jak plakaty wielkoformatowe. Drukujemy także plakaty dwustronne, które można spotkać np. w przeźroczystych witrynach sklepowych. Plakaty można też listwować, dzięki czemu mogą pełnić rolę np. wiszącej mapy czy kalendarza. Możliwości jest naprawdę sporo, a jeśli nie jesteś czegoś pewien, możesz śmiało zapytać – chętnie doradzimy!

Ile kosztuje wydrukowania plakatu?

Niezależnie, czy jest to plakat A3, A1, B1, cena jest uzależniona nie tylko od formatu, ale również od papieru, na jakim zostanie wydrukowany. Oferujemy różne rodzaje papieru kredowego wysokiej jakości – zaczynając od papieru błyszczącego, przez matowy, powlekany lub nie, nierozrywalny papier syntetyczny lub adhezyjny, kończąc na papierze bezklejowym, którego zaletą jest możliwość przyczepienia do każdej powierzchni i łatwego usunięcia bez pozostawienia śladów.

Wciąż zastanawiasz się, gdzie wydrukować plakat?

Jeśli chodzi o wydruk plakatu, cena usługi w naszej drukarni zależy od kilku czynników, ale jest konkurencyjna i rozsądna. Postaw na wysokiej jakości plakaty! Drukarnia Kursor dostarczy Ci wysoką jakość i szybki czas realizacji. A właściwie bardzo szybki, bo od przyjęcia dyspozycji do rozpoczęcia druku może minąć naprawdę krótki czas, kiedy robisz to online!

Drukowanie plakatów online

Jeśli bardzo cenisz sobie czas i stawiasz na całkowitą efektywność, to oczywiście możesz wysłać nam projekt online – wzór poprawnej specyfikacji znajdziesz na naszej stronie, o TUTAJ – po krótkich konsultacjach weźmiemy się za pracę. Kiedy zrealizujemy zlecenie możesz oczywiście odebrać je osobiście, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wysłali je do Ciebie! Dokładnie tak – cały proces możesz przeprowadzić przez Internet i spokojnie czekać na dzwonek do drzwi.