Druk segregatorów Wrocław

Segregatory - Drukarnia Kursor działa również w tym zakresie!

Segregatory kojarzyć możemy głównie z wszelkiego rodzaju biurami, jednak są również przydatne w domu, bo trudno o lepsze narzędzia do grupowania wydrukowanych dokumentów, takich jak umowy czy istotne wyróżnienia. Dzięki solidnej konstrukcji, segregator doskonale chroni swoją zawartość, a na grzbiecie łatwo można oznaczyć, co znajduje się w danym egzemplarzu. Można metaforycznie pomyśleć o segregatorach, jako o pustych książkach, które wypełniamy różnoraką zawartością. Podobnie działają i prezentują się na półce, choć zazwyczaj są oczywiście większe.

Segregatory - najlepsze narzędzia do grupowania dokumentów

W naszej drukarni można zamówić również rozmaite segregatory, z których każdy produkowany jest z wysokiej jakości materiałów. Występują w dowolnym formacie, a grzbiet może mieć dostosowaną szerokość. Są wyposażone w mechanizmy dwu lub czteroringowe oraz w dostosowane do potrzeb Klientów mechanizmy dźwigniowe. Mogą być wyposażone w oczko grzbietowe, oczka rado, kieszenie samoprzylepne, kieszenie na wizytówki czy płyty CD. Dzięki temu mogą wyróżniać się wizualnie i zwiększyć swoją użyteczność.

Segregatory - produkcja

Wraz z rozwojem technologii drukarskich i możliwości adaptacji różnych materiałów do produkcji segregatorów, powstały nowe rodzaje i typy tych przedmiotów. Dzisiaj segregatory mogą znacząco różnić się od klasycznych modeli, jakie kojarzymy sprzed lat. Segregatory mogą być wykonane z różnych materiałów, z których wyróżniamy choćby takie produkty jak:

  • segregatory z polipropylenu – wygląd obwoluty przypomina mrożone szkło,
  • segregatory ekologiczne – z tektury kaszerowanej ekologicznym papierem prążkowanym,
  • segregatory skóro i płótnopodobne – bardzo dobre do prezentacji ekskluzywnych produktów,
  • segregatory sztancowane – charakterystyczna rączka ułatwia przenoszenie,
  • segregatory prezentacyjne – doskonałe do prezentacji próbek czy ofert.

Segregatory zwykle są uszlachetnione folią strukturalną, która zabezpiecza okładkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do tego dochodzą folie aksamitne czy wybiórczo lakierowanie UV. Segregatory mogą też być zamykane na magnesy albo rzepy. Oczywiście na segregatorze może zostać umieszczony projekt graficzny Klienta, np. z logo firmy.

Segregatory - cennik kształtuje się różnie

Jeśli chodzi o segretatory, cena jest zależna od formatu, jak również materiałów, z jakich są wykonane. Wpływ na to, jaki koszt ostatecznie ma segregator, wpływ mają również dodatkowe czynności uszlachetniające. Jednak jeśli chodzi o segregatory, cena jest przeważnie korzystnym czynnikiem, mając na względzie ich dużą wytrzymałość i funkcjonalność. Mogą być wykorzystywane do katalogowania wielu rodzajów dokumentów, jak również do prezentacji ofertowych. Rozmaite rodzaje dostępnych modeli sprawiają, że Klienci mogą swobodnie dostosować segregatory do swoich potrzeb i charakteru ich przeznaczenia. Jeśli chodzi o druk segregatorów, Wrocław i inne miasta w Polsce mogą liczyć na Drukarnię Kursor.