Pocztówki Druk Wrocław

Druk pocztówek: wysokiej jakości kartek pocztowych

Kto nie chciałby mieć własnej pocztówki z wczasów? I to takiej z własnym zdjęciem lub innym projektem graficznym. Spotykamy je wszędzie, od urzędów pocztowych po stoiska na szlakach turystycznych, ale pocztówki mogą dzisiaj być używane do innych celów. Zwyczaj ich wysyłania kultywuje się wciąż głównie ze względu na sentyment i wspomnienie dawnych czasów, bo obecnie łatwiej wysłać zdjęcie czy nawet filmik z wakacyjnymi pozdrowieniami. W pocztówkach jest jednak coś serdecznego i intymnego, coś co pozwala docenić te kilka słów skreślonych na charakterystycznym kartoniku pochodzącym z innego zakątka świata. To również jedyne w swoim rodzaju nośniki wspomnień, które można zawiesić za pomocą magnesu na lodówce czy składować w albumach, które otwarte po latach przysporzą nam sporo wzruszeń. Mogą być też świetnym gadżetem reklamowym czy prezentem na urodziny! Jeśli chodzi o druk pocztówek, Wrocław i cała Polska mogą stawiać na Drukarnię Kursor.

Jeśli potrzebny jest druk pocztówek, Wrocław może kierować się do nas

Lata doświadczenia i wyspecjalizowana kadra pozwalają nam dostarczać naszym Klientom najwyższą jakość wydruków różnego rodzaju. Pocztówki drukujemy na kartonie, ponieważ papier kredowy jest bardziej lejny, wiotki i miękki, co nie byłoby korzystne. Karton jest sztywny i bardzo dobrze się po nim pisze. Ta strona pocztówki jest “zwykła”, natomiast druga strona ze zdjęciem jest foliowana bądź lakierowana. Pocztówki mogą też służyć jako kartki okolicznościowe, wówczas uszlachetniamy ich “reprezentatywną” stronę nieco bardziej, np. poprzez lakierowanie UV. Jeśli chodzi o kartki pocztowe, druk offsetowy jest odpowiednią techniką, ponieważ mamy do czynienia z większym nakładem. Certyfikowane cyfrowe proofy zapewnią ciągłość jakości w całym nakładzie. W przypadku specjalnych zamówień na mniejsze ilości możemy użyć techniku druku cyfrowego.

Drukarnia - Pocztówki - Wrocław

W klasycznym formacie pocztówkowym 10x15cm widuje się również reklamy tytułów filmowych umieszczone na stoiskach w kinie. Podobnie możesz zareklamować firmę, festiwal czy inne przedsięwzięcie. Pocztówki wywołują pozytywne skojarzenia i rzadko kiedy przechodzi się obok nich obojętnie, natomiast ich format sprawia, że można na nich zmieścić sporo informacji. Pocztówki sprawdzą się m.in. jako:
• okolicznościowe wkładki do przesyłek ze sklepu internetowego,
• materiały reklamowe w salonie motoryzacyjnym czy kosmetycznym,
• miniatury plakatów filmowych na festiwalach,
• okolicznościowe gadżety z okazji jubileuszu marki, wystawy okresowej czy nawet premiery książki,
• wizytówki/pocztówki muzeum bądź innej instytucji publicznej.
Jak widać pocztówki wybiegają poza kontekst, w którym zazwyczaj je spotykaliśmy, co jest oczywiście znakiem czasów, ale jednocześnie dowodem na to, że dalej mają w sobie ten szczególny rodzaj “magii”, która przyciąga wzrok i ciekawość odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania i chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie.