Teczki reklamowe

Teczki reklamowe, które utrwalą Twoją rozpoznawalność

Czym teczka jest, wie właściwie każdy. To wytrzymały, zazwyczaj kartonowy folder, w którym można przechowywać rozmaite dokumenty czy prace w określonym formacie. Teczki reklamowe zachowują tę funkcjonalność, jednak to, co głównie zwraca w nich uwagę, znajduje się na ich wierzchu. Może to być skrócona oferta jakiejś firmy, jej logo i nazwa, numery kontaktowe do konsultantów – właściwie wszystko to, co postanowimy na niej umieścić, a co zupełnie naturalnie znajdzie się w polu widzenia osób, które z teczką obcują. Mamy pewność, że te informacje dotrą do osób, które będą używać teczki, bo mamy naturalny odruch oglądania tego, co trzymamy w rękach po raz pierwszy.

Teczki ofertowe i reklamowe - druk wysokiej jakości

Druk teczek wykonujemy na kartonie jednostronnym i na grubej kredzie. Grzbiet może mieć standardowo, jeden milimetr szerokości, ale może być również nieco szerszy, czteromilimetrowy. Są to posiadane przez nas dwa najczęściej wykorzystywane wzory. Posiadamy także wiele innych wykrojników, które dają możliwość innego wykonania np. jeśli chodzi o kształt czy grubość grzbietu. Jeśli chodzi o wykończenie samej teczki, to możliwe jest foliowanie (matowy lub błyszczący efekt), soft touch i lakierowanie UV – najczęściej wybiórcze. Mniejsze nakłady wykonujemy techniką cyfrową, większe – offsetową. Stosujemy także wykończenia takie jak: złocenie, tłoczenie, hot-stamping.

Teczki reklamowe to właściwie większe wizytówki

Powierzchnię zewnętrzną teczki można z powodzeniem traktować jako nieco większego formatu wizytówkę… albo mniejszego formatu billboard. Mając na względzie to, że teczkom często zdarza się zmieniać właściciela, mamy pewność, że reklama naszej firmy naturalnie będzie przechodzić z rąk do rąk. Dzięki swojej wytrzymałości może służyć właściwie całe lata, a umieszczenie na niej potrzebnych informacji kontaktowych do Twojej firmy jest ułatwieniem dla Klienta, który nie będzie sfrustrowany potrzebą szukania ich w ostatniej chwili. Teczki reklamowe są więc praktyczną formą prezentacji, jak również użytecznym narzędziem do porządkowania dokumentów.

Teczki ofertowe - drukarnia online

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientom i umożliwiamy usługę “zdalnego” druku. W praktyce oznacza to sytuację, w której wysłany do nas projekt realizujemy, a następnie przygotowane teczki reklamowe wysyłamy do Klienta. Również jeśli chodzi o teczki ofertowe, druk online jest możliwy. To znaczące ułatwienie i usprawnienie całego procesu, zwłaszcza w dobie pandemii, kiedy ograniczenie kontaktu jest wskazane.

Druk teczek reklamowych w rozsądnej cenie

Naszym Klientom od lat oferujemy wysoką jakość i rozsądną cenę wykonania usługi. Jesteśmy w stanie skonsultować przedstawiony nam projekt i w razie potrzeby doradzić, jak dostosować go w taki sposób, by efekt był zgodny z oczekiwaniami Klienta. Teczki reklamowe mogą być wizytówką Twojej firmy, a kwestia ich wykonania niech będzie naszą! Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości, a kto wie, może doradzimy jeszcze inne rozwiązanie – w końcu drukujemy nie tylko teczki reklamowe.