Torby reklamowe

Rzeczy użytkowe nie wydają się nam podejrzane, bo stały się elementem naszego życia. Skoro nie są podejrzane, to umieszczoną na nich reklamę ludzie zazwyczaj odbierają mimochodem, co jest oczywiście pożądane. Torby reklamowe to nie tylko elementy kampanii marketingowych, ale również użyteczne przedmioty na użytek wewnętrzny firmy. Są elementem jej profesjonalizacji jak papier firmowy, segregatory czy wizytówki. Torby reklamowe są już elementem popkultury i krajobrazu miasta, dzięki galeriom handlowym i reklamom, na których widać ludzi dzierżących firmowe torby papierowe ulubionych marek. Kojarzymy je z dobrej jakości papierem i całkiem sporym udźwigiem, choć wiadomo, że są to torby do transportowania raczej między miejscem zakupu, a miejscem zamieszkania.

Druk toreb reklamowych

Torby reklamowe to powszechny i użyteczny gadżet, bo można w nich wręczać rozmaite przedmioty od próbek przez katalogi czy upominki dla Klientów, a jednocześnie same w sobie stanowią wizytówkę większego formatu, dzięki naniesionymu na nie nadrukowi. Torba z logo sklepu utrwala wizerunek marki w świadomości obserwujących ją osób, nawet jeśli w środku nie ma żadnej zawartości związanej z daną firmą. Druk toreb reklamowych jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala łatwo przeobrazić zestaw promocyjny w dedykowane narzędzie do noszenia.

Torby reklamowe - produkcja krok po kroku

Torby reklamowe są tak powszechnymi przedmiotami, że każdy wie, jak wyglądają. A jak produkuje się niezwykle estetyczne i wytrzymałe torby reklamowe? Prześledźmy ten produkt krok po kroku:

  • Jednostronny arkusz papieru zostaje zadrukowany,
  • Następnie poddany jest foliowaniu,
  • Za pomocą różnych wykrojników nadaje się mu określone wymiary (w zależności od tego, jaki format chcemy uzyskać, użyty zostanie inny wykrojnik),
  • Papier zostaje odpowiednio sklejony, otrzymuje sznurek i…

Gotowe! Druk toreb reklamowych przedstawiony w nawet nie tak wielkim skrócie. Jak widać proces produkcji jest jasny i przejrzysty, jednak trzeba wiedzieć, jak prawidłowo się do niego zabrać i mieć odpowiednie narzędzia. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, a w razie potrzeb merytoryczne porady w zakresie projektu.

Druk - torby reklamowe - Wrocław

30 lat doświadczenia w branży dało nam pożądany know-how, a nowocześnie wyposażony park maszynowy i wyspecjalizowana obsługa pozwalają na profesjonalną realizację rozmaitych zleceń. Jeśli chodzi o druk toreb reklamowych, technika cyfrowa daje pożądany, jakościowy efekt, a jednocześnie umożliwia drukowanie zleceń w mniejszym nakładzie. Oczywiście, kiedy chcemy zamówić torby reklamowe, produkcja i cennik są ściśle powiązane i wynikają z ilości, jak również z dobranego papieru i opcji dodatkowych związanych z uszlachetnianiem. Projekt, który ma być nadrukowany na torbę, jak również wszelkie szczegóły, można ustalić online, a na efekt czekać w domu, ponieważ prowadzimy wysyłkę kurierską naszych wydruków na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.