Ulotki – druk

Ulotki, booklety - druk najwyższej jakości

Ulotka to bardzo często spotykana, prosta forma reklamowa. Dostać możemy ją do rąk na ulicy, możemy znaleźć w naszej skrzynce pocztowej lub wziąć z banku czy siedziby jakiejś firmy, kiedy jesteśmy na spotkaniu. Na różnego rodzaju targach branżowych czy eventach promocyjnych również spotkamy ulotki, ale tam częściej bedą to ulotki składane do A3 czy ulotki składane do A4. Złożone zajmują podobną ilość miejsca – poza tym, że oczywiście są grubsze – a rozłożone są nam w stanie przekazać o wiele więcej informacji.

Ulotki cięte - Drukarnia Kursor nie zawiedzie!

Najpopularniejszą formą reklamy papierowej pozostają ulotki cięte, których format sprzyja prostym projektom graficznym i łatwym komunikatom. Ulotki rzucają się w oczy, ale ich sukces, jako narzędzia promocyjnego jest oczywiście bardziej prozaiczny – ich produkcja w dużym nakładzie jest zwyczajnie opłacalna. Zdajemy sobie sprawę z zalet tego rozwiązania i jesteśmy w stanie dostarczyć duże nakłady ulotek o powtarzalnej, wysokiej jakości.

Ulotki składane - druk cyfrowy

Ten typ ulotek daje nam nieco większe pole do popisu. Rozwiązania graficzne mogą być zdecydowanie bardziej śmiałe, bo na przestrzeni całej ulotki możemy zawrzeć więcej informacji niż tylko na pojedynczym, dwustronnym egzemplarzu. Większe skomplikowanie projektu wymaga bardziej efektywnych narzędzi drukarskich. Nasz park maszynowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia drukarskie, które umożliwiają nam profesjonalną realizację wszystkich zleceń. Wysoką jakość druku cyfrowego zapewnia Konica Minolta AccurioPress C6100. Jeśli Twój projekt zawiera skomplikowany układ graficzny, istotne są w nim wszystkie szczegóły, a zdjęcia czy grafiki mają być bardzo dokładnie widoczne, to potrzebne są właśnie tak wyspecjalizowane i precyzyjne maszyny. W zależności od tego, w jakim nakładzie zamówisz ulotki składane, cena będzie się różnić. Oczywiście wpływ na to ma również technika wydruku, ale druk cyfrowy jest w tym przypadku optymalny.

Książeczka składana typu booklet

Co więcej, jeśli interesuje Cię ulotka składana typu booklet, ale masz jakiekolwiek wątpliwości w kwestii projektu, jesteśmy w stanie pomóc Ci osiągnąć pożądany efekt i zrealizować całość zgodnie z Twoimi wyobrażeniami. Booklety, jak sama nazwa wskazuje, są pewną specyficzną formą książeczek, które mogą traktować o historii produktu, samej firmy czy jakiegoś rozwiązania. W mniejszym formacie mogą zawierać specyfikację danego wyrobu bądź instrukcję obsługi. Mogą również pełnić rolę nieco prostszych folderów reklamowych i nie ograniczać się jedynie do podawania informacji, ale również do bycia małymi gadżetami związanymi z jakimś wydarzeniem.

Ulotki cięte i ulotki składane - Drukarnia Kursor gwarantuje szybkie i profesjonalne wykonanie

Czy interesują Cię ulotki składane czy pojedyncze ulotki cięte, Drukarnia Kursor dostarczy je w najwyższej jakości. Cennik jest rozsądny, więc jeśli jest to dla Ciebie czynnik decydujący, nie będziesz zawiedziony! Gwarantujemy również wysoką jakość i szybki czas wykonania zlecenia, a także porady w zakresie dostarczonego projektu graficznego.