Druk bloczków reklamowych

Druk bloczków reklamowych z nadrukiem wysokiej jakości

Potrzeba zapisania informacji pojawia się podczas studiowania, analizowania danych czy nawet podczas próby zapamiętania, utrwalenia numeru kontaktowego. Oczywiście część z nas sięgnie po kalendarz, notatnik czy planer, ale często istnieje potrzeba posiadania bardziej doraźnego miejsca na zapiski. Stąd często firmy decydują się na reklamę pod postacią bloczków. Spośród wszystkich gadżetów reklamowych najlepiej sprawdzają się te, które są po prostu użytkowe – tzn. odbiorca może coś z nimi zrobić. Wizytówka spełnia swoje zadanie i właściwie tylko je. To małego formatu karta informacyjna, czasem bardziej spójna z całym wizerunkiem firmy, czasem mniej. Bardziej funkcjonalne są torby reklamowe, w które można coś zapakować wielokrotnie, jak również długopisy, które znajdziemy w siedzibach firm, w bankach czy na branżowych targach. Skoro jesteśmy przy pisaniu, no to pisać należy mieć po czym i tutaj w grę wchodzą bloczki reklamowe.

  • Mają wygodny format (od A7 do A4)
  • Każdą stronę z notatkami łatwo “wyrwać”
  • Mają doraźny, niezobowiązujący charakter

Z tych względów są dla użytkownika po prostu wygodne, zwłaszcza, że zwykle otrzymuje je przy okazji, za darmo. Dla firmy to korzyść, bo taki bloczek reklamowy będzie z danym Klientem przez dłuższy czas, na każdej stronie widnieje przynajmniej logo i nazwa firmy, a mogą też być dane kontaktowe – ponieważ nie są tam umieszczone w sposób nachalny, to nie zwracają uwagi, kiedy nie powinny. Dzięki temu każdy bloczek reklamowy stanowi trwałą reklamę, a ponieważ często służy jako notatnik, to oderwane kartki mogą krążyć dalej. Na tej samej zasadzie, co choćby recepty od lekarza, na których widnieją dane teleadresowe przychodni.

Profesjonalny druk bloczków reklamowych

W naszej drukarni druk bloczków reklamowych odbywa się w technice cyfrowej na wysokiej jakości papierze o różnej gramaturze, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać wysoką jakość wydruków przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Bloczki mogą mieć okładkę, być zadrukowane jednostronnie bądź dwustronnie w jednym bądź w wielu kolorach. Ich wygląd może zostać tak dostosowany, by jak najlepiej oddawały założenia marketingowe firmy z danej branży. Bloczek reklamowy to poręczny i użyteczny gift obok którego nie przejdzie obojętnie żaden Klient. Cena realizacji będzie zależała od tego, jak złożony będzie sam projekt, jednak i tak gwarantujemy konkurencyjność w tym zakresie. Zamówienie można złożyć online, wystarczy wysłać do nas projekt i określić specyfikację oraz nakład. Jesteśmy w stanie doradzić w tym zakresie, jeśli nie są Państwo zdecydowani.

Złóż zamówienie online, odbierz je gdziekolwiek w Polsce!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jak również dbając o ich komfort i bezpieczeństwo, efekt zleconych prac wysyłamy kurierem na terenie całej Polski, jak również dowozimy we własnym zakresie w okolicach Wrocławia. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich usług, jak również szybki czas realizacji zlecenia.