Druk broszur

Broszury to jedna z najtańszych form, za pomocą których można przedstawić informacje. Są bardziej wytrzymałe niż ulotki, jednak podobnie do nich pełnią funkcję doraźną i tymczasową, mają za zadanie zasygnalizować odbiorcy określone informacje. Ich przeznaczenie nie oznacza jednak, że broszury mają być niskiej jakości. W zależności od papieru broszury mogą być usztywnione bądź nie. Inną kwestią jest ich objętość – mogą przyjąć formę popularnych “książeczek”, jednak równie dobrze mogą to być składane na trzy bądź cztery broszury skrzydełkowe. Broszury wciąż pozostają świetną formą dotarcia do odbiorców, również jako forma promocji POS. Są na tyle obszerne, że prezentują główne walory produktu bądź najważniejsze informacje, jednak są na tyle niezobowiązujące, że sięgnie po nie więcej osób.

Broszury - druk cyfrowy najwyższej jakości

Temat broszur jest szeroki ze względu na mnogość ich zastosowań. Mogą pełnić zarówno funkcję reklamową, jak i czysto informacyjną czy instruktażową. Sam sposób wykonania nie będzie się różnił, jednak specyfika samej treści jest nieco inna. Jeśli chodzi o technikę, w jakiej wykonywane są broszury, druk cyfrowy w pełni spełnia swoje zadanie i dostarcza wysoką jakość, jakiej oczekują nasi Klienci. W połączeniu z papierem o wysokiej jakości i odpowiednim wykończeniem, druk cyfrowy gwarantuje dobry efekt.

Broszury reklamowe

Poza techniką poligraficzną najważniejszy jest odpowiedni projekt takiej broszury, bo jakoś nadruku nic nie zmieni, jeśli sam projekt będzie nieczytelny. Broszury reklamowe są zazwyczaj drukowane w kolorze i zawierają dużo grafik, które muszą być czytelne i dobrze nadrukowane. Ważne jest dobranie odpowiedniego stylu, rodzaju oraz rozmiaru stosowanego fontu, jak również papieru. Taki projekt możemy przygotować dla Klienta od zera lub zrealizować gotowy. W razie pytań chętnie służymy pomocą.

Broszury instruktażowe i informacyjne

W tym przypadku mamy do czynienia z nieco inną sytuacją, bo z broszurami tego typu mamy kontakt w nieco innych okolicznościach. Takie broszury znajdują się w środku opakowań z danym produktem, więc nie mają na celu sprzedać go, a poinformować właśnie o zawartości opakowania albo przeprowadzić przez proces składania produktu – takie broszury, a właściwie instrukcje, znajdziemy np. w paczkach z meblami. Oznacza to, że najważniejsza jest czytelność i dobra jakość wydruku. Tego typu broszury zwykle są czarno-białe, co oczywiście korzystnie wpływa na ich cenę.

Druk broszur - cennik

Jeśli chodzi o druk broszur, cena zależy od specyfiki zlecenia, jednak oferujemy rozsądne koszty realizacji i tani druk broszur nawet przy dużych nakładach. Gwarantujemy również powtarzalną, wysoką jakość, którą konsekwentnie wypracowujemy od 30 lat, ulepszając park maszynowy i zyskując nowe doświadczenia. Oferujemy możliwość współpracy długofalowej, która jest opłacalna zarówno dla Klienta, bo oszczędza czas, jak i dla nas, bo znając specyfikę danej firmy, sprawniej możemy przygotować nowe wersje broszur czy wprowadzić poprawki.